Samsung’un uygun fiyatlı katlanabilir telefonları Qualcomm yongasıyla gelecek

Samsung, kullanıcılarına yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Piyasadaki yüksek fiyatlı katlanabilir telefonların ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla, daha ekonomik seçenekler üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Duyumlara göre, Galaxy Z Fold FE ve Galaxy Z Flip FE modelleri, daha geniş bir kitleye hitap edebilecek. Bu cihazların, Snapdragon 7s Gen 2 yonga setiyle donatılacağı, bu yonga setinin Realme 12 Pro+ ve Redmi Note 13 Pro modellerinde de kullanıldığı belirtiliyor. Ayrıca, Fold FE modelinin bazı pazarlarda Exynos 2200 yonga seti seçeneğiyle sunulabileceği söyleniyor.

Galaxy Z Fold FE modelinin 12 GB ve 16 GB RAM seçeneklerine sahip olacağı, Z Flip FE’nin ise 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleriyle geleceği ifade ediliyor. Her iki modelin de 256 GB ve 512 GB depolama alanı seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulması planlanıyor.

Samsung’un uygun fiyatlı katlanabilir telefonları Qualcomm yongasıyla gelecek

Katlanabilir olduğunda Galaxy Z Fold FE’nin 155.1 x 67.1 x 14.2-15.8mm boyutlarında, açıldığında ise 155.1 x 130.1 x 6.3mm boyutlarında olacağı öngörülüyor. Galaxy Z Flip FE ise katlandığında 84.9 x 71.9 x 15.9-17.1mm, açıldığında 165.2 x 71.9 x 6.9mm boyutlarında olacak.

Samsung‘un bütçe dostu katlanabilir telefonları resmi olarak duyurmadığı ve bu cihazların ne zaman piyasaya sürüleceğine dair net bir bilgi olmadığı için, sızdırılan bu bilgilerin doğruluğu konusunda temkinli olmakta fayda var. Bu yenilikçi cihazların, daha fazla kişinin katlanabilir telefon deneyimini yaşamasını sağlayarak, teknolojiye erişimi demokratikleştireceği umuluyor. Samsung’un bu stratejisi, katlanabilir telefonların geleceği açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir